Strona główna
Lifestyle
Tutaj jesteś

Manicure hybrydowy

25 listopada 2019

Piękne paznokcie mogą być ogromnym atutem. Warto zwrócić uwagę na ich wygląd. Często nawet godzinny zabieg raz na kilka tygodni będzie wystarczający. Z uwagi na to manicure hybrydowy cieszy się ogromnym powodzeniem. Pozwala uzyskać trwały efekt, który wygląda doskonale przez cały okres noszenia. Przy prawidłowo wykonanej usłudze lakier powinien utrzymywać się bez większych problemów nawet do miesiąca, a czynnikiem motywującym do zmiany jest w takim przypadku zauważalny odrost. Ogromnym atutem tej metody jest również ochrona przed czynnikami mogącymi osłabić płytkę. Uszkodzenia mechaniczne są najczęstszą przyczyną skracania paznokci. Prawidłowe wzmocnienie może umożliwić osiągnięcie oczekiwanej długości bez większego problemu.

Kształt paznokci – jaki wybrać?

Należy również pamiętać, że przy pomocy kształtu da się skorygować wygląd całych dłoni. Można z łatwością je wysmuklić i zmniejszyć widoczność mankamentów. Warto mieć to na uwadze w trakcie podejmowania decyzji w gabinecie kosmetyczki. Profesjonalnie wykonany zabieg jest z pewnością znacznie trwalszy i prezentuje się zauważalnie lepiej. Jednak wiele osób decyduje się na domowe malowanie hybrydą. Nie jest to wcale trudne i nie wymaga znacznych nakładów pieniężnych. Na samym początku wystarczy baza, top i kolor. Produkty tego typu można znaleźć w ofercie wielu firm. Pojawiają się również coraz liczniej na drogeryjnych półkach. Dodatkowo należy zaopatrzyć się w płyn odtłuszczający płytkę. Umożliwi przygotowanie jej do zabiegu i znacznie przedłuży trwałość.

Zdobienia paznokci hyrbydowych

Wykonywanie zdobień na paznokciach nie jest wcale trudne. Wymaga oczywiście odrobiny wprawy i często także zaopatrzenia się w dodatkowe ozdoby. Jednak z pewnością warto pokusić się na taką opcję. Pozwala to urozmaicić wygląd dłoni nawet jeśli ograniczamy się do jednego koloru lakieru. latwe zdobienia na hybrydzie mogą wyglądać efektownie. Do dyspozycji mamy tu naklejki lub przyklejane ozdoby przeznaczone do wtapiania w przezroczystą warstwę wierzchnią. Wiele wzorów można wykonać również przy pomocy kilku kolorów lakierów oraz cienkiego pędzelka. Z czasem będzie to stawało się coraz prostsze i bardziej intuicyjne. Warto poświęcić wolne chwile na wymyślanie nowych zdobień i ćwiczenie ich na własnych paznokciach. Samodzielne wykonywanie hybryd daje możliwość wprowadzania częstych zmian i regularnego uzupełniania odrostu bez konieczności umawiania się na dość drogie wizyty u kosmetyczki. Zaopatrując się w lakiery warto skorzystać z promocji, które zdarzają się dość często w sklepach firm specjalizujących się w tej dziedzinie.

Redakcja salonfitness.pl

Witaj w naszej redakcji, gdzie świat mody, urody i życia miesza się w harmonijną symfonię inspiracji! Jesteśmy nie tylko przewodnikiem po najgorętszych trendach w modzie i najskuteczniejszych trikach w pielęgnacji, ale także kompanem w podróży po świecie stylu życia i osobistego rozwoju.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Mezoterapia
Leki OTC
Jak zostać fizjoterapeutą

Jesteś zainteresowany reklamą?

Jak zostać fizjoterapeutą