Strona główna
Moda
Tutaj jesteś

Modna koloryzacja

7 grudnia 2019

Farbowanie włosów pozwala niejednej kobiecie całkowicie odmienić swój wizerunek. Starsze panie trwałą koloryzacją również skutecznie zakrywają siwe włosy, które dodają im lat. Aby znaleźć pomysł na niebanalny kolor włosów, odpowiedni dla swojej urody warto skorzystać z wyszukiwarki internetowej. W okno wyszukiwania wystarczy wpisać krótkie, ale konkretne hasło, na przykład koloryzacja 2020 trendy, bądź modne kolory włosów w obecnym sezonie.

Gdzie szukać inspiracji na kolor włosów?

W wynikach wyszukiwania pojawi się wiele ciekawych materiałów, stworzonych przez specjalistów z dziedziny fryzjerstwa i koloryzacji oraz najnowsze polecane produkty do koloryzacji. O pomoc w doborze właściwego koloru farby można poprosić również zaprzyjaźnionego fryzjera. W renomowanych salonach wszystkie zabiegi wykonywane są w oparciu o najwyższej jakości produkty, dzięki temu kolor włosów jest intensywny i nadaje włosom blask przez bardzo długi czas.

W obecnym sezonie nieustannie modne jest delikatne ombre. Polega ono na rozjaśnieniu końcówek włosów o kilka tonów. Ważne, aby przejście z ciemnego odcienia do jaśniejszego było naturalne i subtelne. Inną, równie modną i ponadczasową koloryzacją jest sombre. Jest to delikatniejsza wersja ombre, gdyż włosy rozjaśnione są w kilku miejscach o zaledwie jeden, lub dwa tony. Włosy po takim zabiegu wyglądają jakby były naturalnie rozjaśnione poprzez promienie słońca.

Szalone kolory na włosach

Młode kobiety lubią eksperymentować z różnorodnymi kolorami włosów. Niekiedy decydują się one na ognistą czerwień lub platynowy blond. Dziewczyny, które mają niesamowity temperament i silny charakter często pragną wyrazić swoją osobowość poprzez niebanalny kolor na włosach, na przykład fiolet, róż, zieleń czy też turkus. Kolorowe farby najczęściej spłukują się po kilku myciach włosów. Wiele produktów jest bardzo łatwa w aplikacji, gdyż dostępne są one w postaci pianki lub w poręcznym sprayu.

Ich ceny nie są wysokie, mieszczą się one w przedziale od kilku do kilkudziesięciu złotych za opakowanie. Przy pomocy takiej farby delikatne pasemka można stworzyć również na włosach kilkuletnich dziewczynek.
Wiele pań pragnie radykalnie zmienić kolor swoich włosów. Warto jednak zachować ostrożność, aby nie przesuszyć włosów nadmiernym rozjaśnianiem, gdyż bardzo trudno doprowadzić je do właściwego stanu gdy końcówki ulegną spaleniu. Po koloryzacji dobrze jest regularnie stosować odpowiednie maski, odżywki i olejki do włosów zniszczonych i farbowanych. Takie preparaty pomogą zachować intensywny kolor i odżywią włosy po same końce.

Redakcja salonfitness.pl

Witaj w naszej redakcji, gdzie świat mody, urody i życia miesza się w harmonijną symfonię inspiracji! Jesteśmy nie tylko przewodnikiem po najgorętszych trendach w modzie i najskuteczniejszych trikach w pielęgnacji, ale także kompanem w podróży po świecie stylu życia i osobistego rozwoju.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

wakacje z psem
jaki chleb najzdrowszy

Jesteś zainteresowany reklamą?