Strona główna
Moda
Tutaj jesteś

Bądź gwiazdą w ten wyjątkowy wieczór

2 listopada 2019

Czas mija nieubłaganie. Szkolne lata choć ciągną się w nieskończoność z perspektywy dorosłego człowieka wydają być się zaledwie chwilą. Wspomnienia szkolne przynoszą miłe obrazy. Beztroskie życie i czas spędzony na zabawie. Tak się nam w większości rysują.Szkoła podstawowa nie jest tak atrakcyjna jak lata spędzone w murach liceum. Tam już nie jesteśmy podrostkami a stopniowo wchodzimy w wiek dorosły. Dokumentem, który potwierdza pewną dojrzałość jest świadectwo maturalne. Oczywiście do jego odbioru uprawniała zdana pozytywnie matura.

Matura, matura… a co przed nią?

Cały okres nauki ukierunkowany jest pod kątem tego jednego niezwykle ważnego egzaminu. Dobre świadectwo to bowiem przepustka na prestiżowe kierunki i lepsze studia,a co z tym idzie to prosta droga do lepszych zawodów. Matura nie jednemu z nas spędzała sen z powiek . Dzisiejsza młodzież ma tak samo. Jednak w tej całej szkolno-biurokratycznej maszynie związanej z maturą jest promyk słońca jakim jest bal studniówkowy. Dla wielu stanowi niezwykłe wydarzenie. To pierwszy poważny bal na jakim pojawiają się młodzi ludzie. Jest tym bardziej wyjątkowy, że zorganizowany właśnie dla przyszłych abiturientów.

Jaki strój jest odpowiedni na studniówkę?

Taki bal wymaga odpowiedniego ubioru. Panowie tradycyjnie maja łatwiej. Garnitur z muchą lub krawatem załatwia sprawę. Panie muszą się już głowić. Idealny strój powinien uwzględniać podniosły charakter uroczystości jednocześnie podkreślając walory pięknego ciała. Czarna sukienka na studniówkę wydaje się być idealnym rozwiązaniem. Z odpowiednio dobranymi dodatkami spełni swoje zadanie. Nikt nie zarzuci nam ekstrawagancji ani zbytniej powagi. Czarna sukienka powinna odkrywać nogi, jednak nie koniecznie zbyt odważnie. Szpilki podkreślą dodatkowo piękno naszego wyglądu. Do pełni szczęścia każda dziewczyna powinna znaleźć jeszcze odpowiednią torebkę. Sukienka powinna być również kompromisem pomiędzy elegancją a wygodą.

Idziemy się przecież doskonale bawić i sukienka nie powinna nam w tym przeszkadzać. Dobrze jest skonsultować swój ubiór z wyglądem naszego partnera. Będzie lepiej gdy partnerzy do siebie pasują i uzupełniają wyglądem. Dbałość o szczegóły jest ważna. Na balu będziemy poddawanie ocenie rodziców i nauczycieli. Lepiej zapaść im dobrze w pamięci, niż budzić w nich oburzenie zbyt odważna kreacją. Piękny wygląd to kwestia gustu i odpowiednio wybranego sklepu. Dobrze wyglądając będzie nam łatwiej dobrze poczuć się na studniówce. Pewność siebie powoduje, że szybciej poczujemy się rozluźnieni i oddamy szaleństwu tej wyjątkowej nocy. Taki bal ma się tylko raz w życiu . Warto na nim pięknie wyglądać.

Redakcja salonfitness.pl

Witaj w naszej redakcji, gdzie świat mody, urody i życia miesza się w harmonijną symfonię inspiracji! Jesteśmy nie tylko przewodnikiem po najgorętszych trendach w modzie i najskuteczniejszych trikach w pielęgnacji, ale także kompanem w podróży po świecie stylu życia i osobistego rozwoju.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

wakacje z psem
jaki chleb najzdrowszy

Jesteś zainteresowany reklamą?