Paznokcie żelowe – trendy zima 2020

Paznokcie żelowe zima 2020 – jakie wzorki będą modne?

Każda kobieta dbająca o siebie, paznokcie traktuje jak atrybut piękna. Dłońmi ruszamy cały czas, one przykuwają uwagę – a obgryzione paznokcie nie są atrybutem kobiecości. Moda i technika poszła do przodu dlatego na naszych paznokciach mogą powstawać różne małe dzieła sztuki. Kobiety najczęściej w okresie zimowym, świątecznym chcą wyglądać ładnie i malują sobie paznokcie w jakieś tematyczne wzorki bądź kolory.
Modny w zimie 2020 będzie na pewno galaktyczny pył! Dodaje on naszym paznokciom błyszczącego efektu. Odcieni tego pyłku jest bardzo wiele, najczęściej kobiety błyszczące efekty wybierają na uroczystości, na przykład weselne bądź właśnie święta i sylwestra.

Magiczne paznokcie na specjalne okazje

Na co dzień wiele kobiet wybiera jednak jasne, stonowane kolory. Lub po prostu jeden odcień. Na święta i sylwestra możemy dobrać nasz kolor paznokci do naszej kreacji szczególnie jeśli idziemy na jakąś zorganizowaną imprezę sylwestrową. Wtedy możemy pokusić się o bardziej odważne wzory i kolory paznokci.

Brokatowe paznokcie będą modne w tej zimie, ale nie tylko osoby lubiące jaskrawe i odznaczające się paznokcie znajdą coś dla siebie, kobiety lubiące minimalizm również się odnajdą.
Połączenie dwóch kolorów na paznokciach też okaże się modnym dodatkiem w tym sezonie. Biżuteria na paznokciach? Dlaczego nie, brylanty, perły i zdobienia również przyciągną uwagę osób, które stwierdzą, że kroczymy za modą!

Klasyka zawsze w modzie

Popularny French zawsze będzie modny, ciężko obalić jego minimalizm. Kolory pudrowe, pastelowe również! French możemy zamienić z białego na różne inne kolory! Fiolet, fuksja – bawmy się kolorami.
Kolory w wersji błyszczącej jak i matowej sprawdzą się idealnie w tę zimę. Burgund, czerwień, biel – wszystko będzie idealnie pasowało do zimowych stylizacji na imprezy jak i do picia gorącej czekolady pod kocem!
Paznokcie „sweterek” idealnie pasują do cieplutkich sweterków zimowych, nie są trudne do wykonania a ich efekt jest bardzo imponujący a na pewno ciekawy! Wymagają jednak cierpliwości i chociaż trochę umiejętności.
Moda na paznokcie w tym sezonie zimowym 2020 będzie ekstrawagancka! Im więcej szczegółów i im więcej detali na paznokciach i ciekawości – tym lepiej.
Modne bałwanki lub choinki na paznokciach również są bardzo ciekawym elementem dodatkowym i na pewno przykuwającym uwagę osób. Paznokcie żelowe, jak i hybryda lub nasza naturalna płytka paznokcia pozwalają nam na bawienie się kolorami, wzorami, jak i różnymi małymi dodatkami. Nie dość, że ładnie zdobią nam dłonie, pomagają również stać się modnym!