Strona główna
Lifestyle
Tutaj jesteś

Tenis na mazurach – jakie są możliwości?

1 lutego 2023 Tenis na mazurach


Jesteś zapalonym fanem uprawiania tenisa ziemnego i w czasie wakacji właśnie to chciałbyś robić najbardziej? Wyjedz na Mazury! To właśnie w tym rejonie rozwija się prawdziwy raj dla tenisistów. Przyjrzeliśmy się dokładniej, jakie możliwości mają osoby, które szukają możliwości pogrania w tenisa podczas letnich i zimowych wyjazdów na Mazury.

Wakacje z tenisem na Mazurach z całą rodziną

Wyjazd na tenisa na Mazury to dobry sposób na to, aby połączyć plany urlopowe wszystkich członków rodziny: jedni znajdą dla siebie możliwość odpoczynku nad jeziorem, inni poszusują po mazurskich jeziorach łódką, a jeszcze inni – ci, którzy bez tenisa nie wyobrażają sobie udanego odpoczynku – mogą skorzystać z dobrych ofert kortów tenisowych w tym rejonie. Absolutnie najciekawszy pod tym względem, naszym zdaniem, jest obiekt zlokalizowany w Jabłoni, niewielkiej miejscowości w samym sercu polskich Mazur, organizujący obóz tenisowy dla dorosłych. To właśnie tutaj, nad brzegiem jeziora Brzozolasek i nieopodal jeziora Wiartel, położony jest ośrodek z kortami tenisowymi oraz z ciekawym zapleczem noclegowo-restauracyjnym (Jabłoń Resort).

Obóz tenisowy dla dorosłych i dla dzieci na Mazurach – znaleźliśmy dla Was dobrą ofertę!

Na terenie ośrodka, dy dyspozycji gości znajdują się 4 korty ziemne i 2 korty umieszczone na sztucznej trawie, z których można skorzystać również zimą. Jednak to latem organizowane są turnusy tenisowe, których oferta została skonstruowana tak, aby były atrakcyjne dla całych rodzin z mniejszymi lub większymi dziećmi. Dorośli mogą korzystać podczas turnusów do woli z treningów dopasowanych do ich umiejętności, dzieci natomiast mogą odbierać swoją pierwszą lekcję tenisa z trenerem. Dodatkowe atrakcje to ogniska z pieczeniem kiełbasek, a także możliwość skorzystania z leżaków na plaży i ze sprzętu wodnego do użytku na najbliższym jeziorze. W cenie oczywiście są też noclegi oraz wyżywienie, dostęp do plaży i innych atrakcji zlokalizowanych na terenie ośrodka. Pobyt na turnusie cenią nie tylko osoby, którym zależy na dobrej bazie sportowej, ale również ci, którzy poszukują wygodnego miejsca na pobyt z maluchami. W pokojach znajdują się elektroniczne nianie, wanienki do kąpieli niemowląt, a także małe łóżeczka i maty antypoślizgowe. Starsze dzieci cieszą się z przygotowywanych przez organizatorów wypoczynku animacji i wieczorów z muzyką. W pobliżu hotelu znajduje się las, a w dalszej odległości przygotowano świetne trasy z punktami widokowymi oraz ścieżki rowerowe, po których można jeździć nie tylko rowerem, ale także na rolkach czy hulajnogą.

Redakcja salonfitness.pl

Witaj w naszej redakcji, gdzie świat mody, urody i życia miesza się w harmonijną symfonię inspiracji! Jesteśmy nie tylko przewodnikiem po najgorętszych trendach w modzie i najskuteczniejszych trikach w pielęgnacji, ale także kompanem w podróży po świecie stylu życia i osobistego rozwoju.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Mezoterapia
Leki OTC
Jak zostać fizjoterapeutą

Jesteś zainteresowany reklamą?

Jak zostać fizjoterapeutą